top of page
tekstura_01.png

SUSIPAŽINKIME

apie_01.png

Nekilnojamojo turto sandoriai paprastai ir aiškiai

Kodėl jie kartais baugina?

Turiu pripažinti, kad nekilnojamojo turto sandorių sudarymo procesas būna džiuginantis ir pakylėjantis bei kartu papildomą įtampą ir nežinomybę sukelianti patirtis, o jų turinys ir forma daro didelę įtaką mūsų ateičiai. 

 

Dėl teisinių žinių stokos, sąvokų neaiškumo, vidinės baimės suklysti ieškome pagalbos ir siekiame išvengti brangių ar neištaisomų padarinių. Mačiau šiuos klientų rūpesčius dirbdama notarų biure bei advokatų kontoroje, vėliau bendradarbiaudama su nekilnojamojo turto brokeriais ar padėdama draugams bei pažįstamiems, todėl nusprendžiau sukaupta patirtimi pasidalinti ir su jumis. 

_L4A7981-Edit cosadspy.jpg

Naujiena rinkoje - sandorio koordinavimas

Analitikas, padėjėjas ir valdytojas viename

Nekilnojamojo turto sandorio koordinatorius padeda suprasti teisinius sandorio sudarymo aspektus, identifikuoja tiesiogines ir netiesiogines sandorio grėsmes, pateikia sprendimus, kaip jų išvengti, analizuoja dokumentus ir rengia sandorių ar su juo susijusių dokumentų projektus. Esant poreikiui sandorio koordinatorius dalyvauja derybose, kad jūs pasitikėtumėte savimi, savo priimtais sprendimais ir juos tinkamai įgyvendintumėte.

NT Giria – tai platforma, padedanti nepaklysti nekilnojamojo turto sandorių reguliavimo džiunglėse. Nuo šiol Jums nebūtina varstyti brangių advokatų kontorų durų, kad gautumėte kvalifikuotą teisinę konsultaciją ir pagalbą. 

tekstura_01.png

SANDORIO

ANALITIKAS

tekstura_01.png

PROBLEMOS

SPRENDĖJAS

juostele.png

Nekilnojamojo turto brokeris ir advokatas

Nusprendus parduoti nekilnojamąjį turtą, pirmiausia pagalbos kreipiamasi į nekilnojamojo turto brokerius. Deja, šiandieninėje nekilnojamojo turto rinkoje ši profesija nėra reglamentuota ir tenka girdėti apmaudžių situacijų. Jei nekilnojamojo turto objektas kompleksiškas - sandoryje dalyvauja specializuoti advokatai ir didžiulės komandos kartu su jais. Bet kuriuo atveju šios paslaugos reikalauja solidžios sumos ir atskiros eilutės sandorio išlaidų lentelėje.  

Tikslingas paslaugų pirkimas prasideda suvokus savo poreikius ir galimybes. Tik tada galite nuspręsti, kokia pagalba Jums reikalinga ir tik tokius paslaugų teikėjus rinktis, kurie atliepia Jums kylančius iššūkius.

Ar jie sprendžia Jūsų problemą?

_L4A7896-Edit copy.jpgghf.jpg
juostele.png
juostele.png
_L4A7896-Edit.jpg

Apie NT girią

Idėjos gelmė ir nauda

NT giria gimė iš noro suteikti klientams užtikrintumo, saugumo, pasitikėjimo savimi, teisingumo ir adekvatumo jausmus, susidūrus su nekilnojamojo turto sandoriu. Ir visa tai tam, kad galėtumėte atlikti daugiau racionalių investicijų bei turėtumėte daugiau kokybiško laiko sau ar savo šeimai.

Pavadinimas sujungia mano sukauptą teisinę patirtį notarų biure ir advokatų kontoroje, Vilniaus universiteto Teisės fakultete įgytą magistro laipsnį, išlaikytą notaro kvalifikacinį egzaminą bei mano hobį leisti laiką miške "miško maudynių" būdu.

tekstura_01.png

IDĖJOS

ATSIRADIMAS

KONTAKTAI
bottom of page